تبلیغات

ارسال گزارش توسط : مهدی کیانی

دوستان و دانشجویان عزیز در پی ثبت رسمی  وبسایت گروه هنر ، وبسایت به آدرس جدید زیر منتقل شد . از این پس با این آدرس با ما در ارتباط باشید...

www.UcnaMa.ir:: موضوعات مرتبط: جشنواره ها// اخبار
آخرین به روز رسانی : چهارشنبه 16 بهمن 1392 | 1 دیدگاه
ارسال گزارش توسط : مهدی کیانی

هشتمین جشنواره بدن و بیان دانشگاه نبی اکرم تبریز بعد از برگزاری در هفته ی آخر آذر ماه سال 1392سرانجام در روز سوم دی ماه طی مراسمی رسمی با حضور اساتید و دانشجویان ، با اعلام و تقدیر از برگزیدگان این دوره به کار خود پایان داد.

هشتمین جشنواره بدن و بیان دانشگاه نبی اکرم تبریز گزارش مهدی کیانی

به گزارش دبیر خانه جشنواره از میان 30 اثر رسیده به انتخاب هیئت بازبینی 9 اثر به بخش پایانی راه پیدا کردند. که در رقابت نهایی آرای هیئت داوران به شرح زیر اعلام گردید :

در بخش بدن آقایان ماکان صالحی ، وحید رحیمی و حامد نوعی

در بخش بدن خانم ها الناز فرجی، مینو عبدی ، شیوا سهراپی و پرتو آقا قلی زاده

در بخش بیان آقایان محمد بابائی ، میلاد قلاوند و ماکان صالحی

در بخش بیان خانم ها سوده آریا نژاد و وحیده مروت

و در بخش طرح و ایده مهرداد ملک پور، مهران سمیعی ، میلاد قلاوند

حائز رتبه های برتر شدند .همچنین آرش کمانگیر به کارگردانی مهرداد ملک پور اثر برگزیده برای معرفی به جشنواره نقطه اراک اعلام گردید.

همچنین در ضمنِ اختتامیه جشنواره بعد از رو نمایی از کتاب اکبر زارع  وتقدیر از وی و اهدای لوح سپاس به مهدی کیانی عضو بنیاد ملی نخبگان ، در مراسمی رسمی از زحمات استاد ماوا حسین زاده تقدیر و تشکر به عمل آمد .

گروه نمایش:: موضوعات مرتبط: جشنواره ها// اخبار
آخرین به روز رسانی : شنبه 28 دی 1392 | 59 دیدگاه
تماشای سایت به دیگر زبان ها
 
  

نهمین جشنواره تئاتر پلاتو دانشگاه نبی اکرم (ص) تبریز ، با با هدف افزایش مهارت و فرصت بروز توانایی دانشجویان محترم ، با تکیه بر تلاش مستمر و خلاقیت و دانش فردی و گروهی در بستری علمی و آموزشی و همچنین رقابتی در دی ماه 1393 برگزار گردید