تبلیغات

ارسال گزارش توسط : مهدی کیانی

ˈجداماندهˈ از مرند به جشنواره استانی تئاتر ˈپلاکˈ راه یافت

مرند، تبریز - نمایش ˈجداماندهˈ با موضوع دفاع مقدس از مرند به جشنواره استانی تئاتر ˈپلاکˈ راه یافت.

 

به گزارش روز سه شنبه روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان‌شرقی، این نمایش به نویسندگی ˈمهدی صالحیارˈ و کارگردانی ˈمحمد یوسفی‌زادهˈ در این جشنواره حضور دارد.

جدامانده، کاری از گروه نمایش ˈاوینارˈ بوده و ˈجواد آقامردیˈ، ˈفرناز منتظر ظهورˈ، ˈپریوش فتاح زادهˈ، ˈالهام اشرفیˈ، ˈپریا اختیاریˈ، ˈاحسان صفریˈ، ˈبهنام طالبیˈ، ˈپیمان اختیاریˈ، ˈنازیلا طیبیˈ، ˈرومینا رحیم‌زادهˈ و ˈحامد کوه‌کمریˈ این نمایش را در نخستین جشنواره استانی تئاتر پلاک همراهی می‌کنند.

نخستین جشنواره تئاتر استانی و دانشگاهی دفاع مقدس با عنوان ˈپلاکˈ از بیست و پنجم تا بیست و نهم بهمن‌ در دانشگاه نبی اکرم(ص) تبریز برگزار می‌شود.
:: موضوعات مرتبط: نخستین جشنواره پلاک// اخبار
آخرین به روز رسانی : سه شنبه 24 بهمن 1391 | 4 دیدگاه
ارسال گزارش توسط : مهدی کیانی
 

۲۳ بهمن ۱۳۹۱ ساعت ۱۳:۱۱

برگزاری ورک شاپ ”بدن” در نخستین جشنواره استانی دانشگاهی تبریز

 

ورک شاپ بدن در نخستین جشنواره استانی دانشگاهی تبریز به همت حامد نصرآبادیان برگزار می شود.

"حامد نصرآبادیان" در گفت وگو با سایت ایران تئاتر درباره جزئیات برگزاری کارگاه بدن گفت: پس از برگزاری کارگاه های کوآلالامپور، آنکارا، استانبول، اراک و تهران که از آغاز سال تا پائیز امسال برگزار شد، به دعوت هنرمندان شهرستان شهریار و برگزارکنندگان نخستین جشنواره استانی دانشگاهی تئاتر تبریز؛ تصمیم گرفتم، ورک شاپ پایانی سال را از 25 بهمن ماه  با محوریت (روح، جسم، صحنه) برگزار کنم.
وی همچنین اضافه کرد:  این کارگاه صرفا برای بازیگران 13 گروه نمایشی این جشنواره است.
نصرآبادیان در معرفی داوران و منتقدان این جشنواره اعلام کرد: ناصر آقایی، نصرالله قادری، صادق صفایی، علی تقی زاده و فرزاد تقی لر داوری آثار را برعهده دارند، سعید اسدی و دبیری جشنواره با دکتر سیدمحمدرضا میلانی منتقدان آثار نخستین جشنواره استانی دانشگاهی تبریز خواهند بود.
لازم به ذکر است که نخستین جشنواره استانی دانشگاهی تئاتر دفاع مقدس "پلاک" با همکاری دانشگاه نبی اکرم تبریز تا 29 بهمن ماه برگزار خواهد شد.:: موضوعات مرتبط: نخستین جشنواره پلاک// اخبار
آخرین به روز رسانی : سه شنبه 24 بهمن 1391 | 5 دیدگاه
تماشای سایت به دیگر زبان ها
 
  

نهمین جشنواره تئاتر پلاتو دانشگاه نبی اکرم (ص) تبریز ، با با هدف افزایش مهارت و فرصت بروز توانایی دانشجویان محترم ، با تکیه بر تلاش مستمر و خلاقیت و دانش فردی و گروهی در بستری علمی و آموزشی و همچنین رقابتی در دی ماه 1393 برگزار گردید